Zamawiaj ☎ ulubione potrawy z Brofaktura z dostawą do domu lub pracy! Odbieraj zamówienia osobiście w siedzibie restauracji (ul. Armii Krajowej 5, zabytkowa Hala Targowa). Korzystaj z licznych promocji w dowozie i bezpośrednio w restauracji.

Nasi kucharze, pod czujnym okiem Szefa Kuchni Adama Kasztelana, przygotują dla Ciebie swoje popisowe specjalności – m.in. pieczoną golonkę, chmielowe żeberka, befsztyk tatarski, burgera z soczystą wołowiną 220g, placek ziemniaczany z gulaszem z jelenia, łososia i krewetkę tygrysią czy pierogi z cielęciną mięsną, a na deser słodka i niezawodna beza! Pomysłów na wyjątkową ucztę kulinarną w domowym zaciszu jest więcej! Pełne menu oferowane na co dzień w siedzibie restauracji jest do Waszej „dowozowej” dyspozycji.

To wszystko z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa i higieny zarówno w procesie prac kuchennych jak i w momencie dostawy zamówienia.

⏰ Zamówienia przyjmujemy pod numerem telefonu ☎ 501 724 057 ☎ lub 25 633 63 33 od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11:00-20:00. ⏰
——–

BROFAKTURA - karta główna jesień-zima 2020-2 — kopia

BROFAKTURA - karta główna jesień-zima 2020-2

Loading