PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Towarzyszymy wam podczas najważniejszych wydarzeń w życiu oferując indywidualnie dobrane menu i profesjonalną obsługę. Organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, imieniny, urodziny, jubileusze, konsolacje oraz spotkania rodzinne i towarzyskie. Na życzenie gości zapewniamy dodatkowo zespół muzyczny, DJ-a oraz profesjonalną obsługę audio i foto-wideo.

FotorCreated

IMPREZY, EVENTY FIRMOWE

Wszystkie nasze sale (Brofaktura oraz Brofaktura -1) są klimatyzowane, dysponują stacjonarną aparaturą multimedialną (rzutnik, ekran), audiowizualną (mikrofon bezprzewodowy, odtwarzacz audio i wideo, telewizory) oraz bezprzewodowym, szybkim dostępem do Internetu. Pozwala nam to na profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, prezentacji połączonych z przerwami na kawę lub lunch. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza bankiety, rauty i imprezy integracyjne, które na potrzeby lokalnych i ponadregionalnych przedsiębiorstw odbywają się właśnie w Brofakturze. Na życzenie gości zapewniamy dodatkowo zespół muzyczny, DJ-a oraz profesjonalną obsługę audio i foto-wideo.

salonik

WYNAJEM SALI:

Restauracja Brofaktura dysponuje kameralną salą i niezależnym klubem umożliwiającymi organizację imprez okolicznościowych.

saloniksalonik

Sala kameralna Brofaktury, nazywana przez nas „salonikiem Brofaktury„,  znajduje się na poziomie +1, w głównej części restauracji, od której oddzielona jest monumentalną ścianą wykonaną z konstrukcji stalowej i matowego szkła. Sala posiada dwa niezależne wejścia, dzięki którym istnieje możliwość podziału jej na dwie mniejsze. Jest to miejsce odpowiednie do organizacji imprez okolicznościowych dla 40-55 osób i spotkań firmowych dla 35-70 osób w zależności od zastosowania ustawienia stołów i krzeseł. Sala zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie świetnie zaopatrzonego, 10-metrowego koktajlbaru, browaru restauracyjnego, eleganckiej palarni oraz toalet.

brofakturaminusjeden2020

Nowe, odmienione wnętrza znajdziecie też na poziomie -1. To przestrzeń z jednym większym i trzema mniejszymi pomieszczeniami, własnym koktajlbarem, parkietem do tańca, toaletą i szatnią. Dodatkowymi atrakcjami tego miejsca jest widoczna dla gości leżakownia browaru. Klimat i niezwykły design Brofaktury -1 sprawia, że jest to przestrzeń idealna do organizacji imprez towarzyskich i spotkań firmowych. „B-1″ umożliwia imprezy okolicznościowej do 10 osób (dwa industrialne VIP-room’y) oraz od 30 do 70 osób w zależności od ustawienia stołów i krzeseł w lokalu.

Wszystkie nasze sale są klimatyzowane, dysponują stacjonarną aparaturą multimedialną (rzutnik, ekran), audiowizualną (mikrofon bezprzewodowy, odtwarzacz audio i wideo, telewizory) oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Loading